CAPE NETWORK OYUN HİZMETLERİ - HİZMET KOŞULLARI

İADE POLİTİKAMIZ

Site üzerinden almış olduğunuz sanal içerikler edindiğiniz an aktifleşen ürünler olduğu sebebiyle para iadesi yapılamaz.

 

HESABIMI SONSUZA DEK KORUYACAK MISINIZ?

Bu konunun garantisini veremeyiz.

 

HESABIMI TAKAS EDEBİLİR MİYİM, SATABİLİR MİYİM?

Takaslayamazsınız veya satamazsınız. Hesabını oluşturduğunuz anda aşağıdaki maddeleri kabul etmiş olursunuz;
-Hesabınızın bilgilerini veya hesabınızı kimseyle paylaşamazsınız.
-Hesabınızın bilgilerini veya hesabınızı satamazsınız/takaslayamazsınız.
-Hesap bilgilerinizi sürekli olarak gizli tutmanız gerekmektedir.
-Oyun içi eşyalarınızı nakit para karşılığı satamazsınız.

 

HESABIMIN FESHEDİLMESİ DURUMUNDA NE OLUR?

Hesabınıza ait olan tüm kayıtlar silinir ve bunlara asla erişim sağlayamazsınız. Buna satın aldığınız ürünler de dahildir. Paranızın iadesini hiçbir şekilde istemeyezsiniz. Bu gibi durumlarda oluşturmuş olduğunuz diğer hesaplarında feshedilmesini kabul etmiş oluyorsunuz.

 

SİTE ÜRÜNLERİ NEDİR?

Site ürünleri, CapeNetwork sunucularında alınan Spawner, VIP, Özel eşyalar vb gibi şeylerin hepsini kapsamaktadır. Satın alınan site ürünleri hangi oyun modunda alınmış ise sadece o oyun modunda kullanılabilmektedir.

 

SİTE ÜRÜNLERİNİ NASIL ELDE EDEBİLİRİM?

Site ürünlerini site üzerinde bulunan ödeme yöntemlerimiz ile satın almanız mümkündür. CapeNetwork adına yapılan çekilişler ile elde etmeniz mümkündür. Farklı bir oyuncu hediye gönderme yöntemi ile size gönderebilir.

 

SAHİP OLDUĞUM SİTE ÜRÜNLERİNİN HAKKI BANA MI AİT?

Hayır. Sahip olduğunuz site ürünlerinin hak ve mülkiyeti CapeNetwork'e aittir. Site ürünleri üzerinde hiçbir mülkiyet ve hakkınız yoktur. Sahip olduğunuz site ürünleri CapeNetwork tarafından sizden geri alınabilir,kısıtlandırabilir veya değiştirilebilir. Hizmet koşullarında aksi tarafta bir ifade bulunsa dahi, hesabınız üzerinde hiçbir hakkınızın bulunmadığı ve bulunamayacağını,buna bağlı olan ve olacak tüm hakların CapeNetwork'e ait olduğunu kabul ediyorsunuz.

 

SAHİP OLDUĞUM SİTE ÜRÜNLERİNİ HER DAİM KULLANABİLİR MİYİM?

Site ürünlerinizi kullanabilmeniz veya erişim sağlayabilmeniz her daim mümkün olamayabilir. CapeNetwork Oyun Hizmetleri'nin sunucu içindeki eğlence ve güvenliği arttırmak veya koruma maksadıyla, oyun veya site içeriklerinin tümünü veya bir kısmını haber etmeden ve hiçbir sorumluluk kabul etmeden limitlendirme, iptal etme veya değiştirme hakkı vardır.

HESABIM ÇALINDI NE YAPABİLİRİM?
Eğer hesabınız discord tarafından eşli veya site üzerinde size ait olan bir e-mail adresi girilmiş ise destek talebi açarak hesabınızı geri alabilirsiniz. Fakat CapeNetwork taraflı bir sorun yaşanmadığı sürece herhangi bir iade talep edemezsiniz.(Eşya,kredi,oyun içi para vb.)

KİŞİSEL VERİLER HK.
KİŞİSEL VERİLERİN TOPLANMA YÖNTEMLERİ İLE HUKUKİ SEBEPLERİ


Kişisel Veriler, Cape Network tarafından, müşterilerine ürün ve/veya hizmet sunması ve/veya herhangi bir nedenle Cape Network ile sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişki kurulması ve ifası kapsamında olmak üzere bilumum araç ve kanallar aracılığıyla sözlü, yazılı veya elektronik ortamda ve yukarıda yer verilen amaçlar doğrultusunda ve bu kapsamda Cape Network'ün sözleşmeler ve kanunlardan doğan mesuliyetlerini eksiksiz ve doğru bir şekilde yerine getirebilmesi hukuki sebeplerine dayanılarak toplanmaktadır. Bu hukuki sebeplerle toplanan Kişisel Veriler, Cape Network tarafından Kanun tarafından öngörülen temel ilkelere uygun olarak, Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen Kişisel Veri işleme şartları ve amaçları kapsamında işbu metinde belirtilen amaçlarla da işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir.


    KİŞİSEL VERİLERİN KİMLERE VE HANGİ AMAÇLA AKTARILABİLECEĞİ


Toplanan kişisel verileriniz, hissedarlarımıza, iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize, kanunen yetkili kamu kurumları ve özel kişilere, 6698 Sayılı KVK Kanunu’nun 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde aktarılabilecektir.


                                                                SUNUCUYA KAYIT OLDUĞUNUZ ANDA YUKARIDA BULUNAN TÜM MADDELERİ KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ.